U SHIT FLM MERCEDES C220 AMG LINE PANORAMA 2011

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Kanani 17 Sht 12:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
--- AUTO KANANI
-- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER

-- MERCEDES BENZ C-KLASS AMG LINE
-- SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET . VERSIONI AMG LINE NGA FABRIKA .
ORIGJINALE NE CDO DETAJ .
VERSIONI FACELIFT I MODELIT W 204

-- VITI PRODHIMIT : MAJ - 2011
-- 182.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI
-- KAMBIO AUTOMATIKE 7G
-- MARSHA NE TIMON F1
-- KLIMA AUTOMATIKE
-- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME
PALOSJE
-- KAMER DHE SENSORE PARKIMI
-- OPSION SHTESE . PARSK ASSIST
-- P A N O R A M A
-- FENERET BI-XENON INTELLIGENT LIGHT --- SYSTEM FULL LED
-- RADIO / CD / NAVI / GPS / AUX / USB / BLUETOTH AUDIO / TELEFON / DVD /
-- SEDILJE ME NGROHJE
-- PERDE ELEKTRIKE
-- OPSIONI ECO - FIKET NE PRITJE KUR ESHTE TRAFIK

DHE SHUM OPSIONE TE TJERA .

MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTE TARGUAR PER HERE TE PARE .. ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE .KILOMETRA ORIGJINALE ME LIBER SERVISI . TVSH E PAGUAR

SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim