Mercedes C 32 Amg letrat per 1vit ose nderrohet

Shitet nga: OKAZIONE Sot 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 32 AMG
c32 amg fabrike 3.2 v6 kompresor 354 kuaj fuqi full option me targa AA dhe letrat e prera per nji vit kambio automat baxha xhami sensore parkimi para dhe mbrapa sensor drtitash sensor shiu serdile me
ngrohje dhe elektrike navigator bagazhier cd telefon fener me larje kseno orgjinale pilot automatik clima dixhitale mund ti montohet dhe impjant gazi te gjitha sherbimet e bera dhe vaj filtra ferrota te nderruara mundesi nderrimi viber whatsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim