Ford Focus Motorri me Zinxhir

Shitet nga: Endri Dje 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Makina ka motorr me '' ZINXHIR'' ( 200 benzine+ gaz,i vendosur qysh ne fabrike) ,"SEKUENCIAL" . Bagazhi I shfrytezohet plotesishte pasi impjanti gazit eshte "SEKUENCIAL" I vendosur qysh ne prodhim ne fabrike te vendi gomes rezerve ! Makina eshte shume ekonomike pasi harxhon 5.4 litra benzine dhe 9,5 litra GPL PER 100/KM . SIGURACIONIN DHE KONTROLLIN TEKNIK I KA TE BERA DERI ne Prill 2017 !
Makina eshte e gateshme per cdo lloj kontrolli ne cdo kohe ,ku te deshironi ,te mekaniku juaj me i besuar ! Cmimi i negocjushem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim