Pjese kembimi per Fendt .

Shitet nga: hasim troka Dje 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
kemi pjes kembimi per te gjitha tipet e fendit si dhe bejm riparimit e cdo pjese te tyre
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim