Freze dore

Shitet nga: lavdosh 26 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
freze dore lombardini ne gjendje shum te mire pune. me frez zvarranike. mund te behet dhe korrse bari
per me shum info 00393332767602 numer italian. 0693523761 numer shqiptar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim