Frez dore lombardini 14ce dhe 12ce

Shitet nga: bexhet 01 Tet 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Shiten frezat e dores lombardini njera 14ce njera 12ce sa kan ardhur nga italia ne gjendje shum te mir 14 1000 euro 12 1100
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim