Freze dore

Shitet nga: Fatjon 17 Gsh 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
Freze dore lombardini. ne gjendja shum te mir pune . e ardhur nga italia. me frez zvarranike 70 cm. me diferencial ne mes. mund te behet dhe korrese bari. e njejta qe shikoni ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim