Frez dore lombardini 14kv dhe 12kv

Shitet nga: bexhet 02 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
Shiten frezat e dores lombardini Te ardhura nga italia ne gjendie perfekte pune duke filluar nga 10kv deri ne 14kv..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim