Kamionc Mercedes-Benz 508 D

Shitet nga: BERTI 15 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fier
Kamioncine Mercedes-Benz 508 D viti i prodhimit 1996 ,lenda djegese nafte,numuri i vendeve 5+1 kapaciteti mbartes 3.2 ton ,numuri i dyerve 3. Mjeti eshte me dogane te paguar ,ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim