Vinc IFA ATK 7 Ton

Shitet nga: Berti 12 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Viti prodhimi 88 jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte ne gjendje shume te mire mekanike. Vinxhi eshte 7 ton. Per me teper na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim