Kamion Mercedes Benz

Shitet nga: Arben Musaraj 28 Nën 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Mercedes Benz me letra te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim