Kamioncine Mercedes benz 3 diferencial -92

Shitet nga: juli 01 Dhj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
mercedes benz 3 diferencial me te gjitha sherbimet e kryera.dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara.cmimi i diskutueshem.
per cdo info kontaktoni ne nr:
+355 695145021
+355 682216208
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim