Toke prej 1600 m2 ne Elbasan

Shitet nga: indrit puka 16 Dhj 03:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
shitet truall ne kuqan te elbasanit ,1600m2.ndodhet ne fushe 200 m larg rruges kryesore Elbasan - Cerrik.eshte shume i pershtatshem dhe i bollshem per ndertim.nderton nje lagje te tere brenda tij ose nje shtepi e te mbetet
edhe sa te duash.toka per momentin eshte e mbjellur me peme te ndryshme.cmimi eshte i arsyeshem meqe jemi ne kohe krize.eshte rast i mire meqe kuqani eshte fshat gjithnje e ne rritje dhe ka cdo gje gjen edhe ne qender te elbasanit.pervec universitetit.mos e humbisni rastin se nuk vjen me.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim