Apartament prej 88 m2 ne Qender Elbasan

Shitet nga: Mondi 09 Gsh 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Elbasan
Shitet Apartament 2+1 te bulevardi Qemal Stafa prane ish kinema Millenium (Pallat i Ri) .Apartamenti ka 2 dhoma 1 sallon te madh me ambient gatimi 1 korridor te bollshem 1 ballkon me pamje panoramike me pozicion Veri-Per
ku dritaret e dhomave kane Grila ,Ballkoni eshte i mbyllur me Vetrata ,Shtepia eshte e ngrohte ne dimer dhe e fresket ne vere ka te vendosur tubat perkates per impiant kaldaje .Shtepia ka pllaka cilesore ,dyer te brendeshme dhe dere te blinduar te gjitha cilesore instlimet elektrike dhe hidraulike te sigurta te kujdesur ne cdo detaje nga vet pronari i shtepise ,24 ore uje dhe drita me Ashensore ,Shtepia ndodhet ne Katin e 4 banim+1kat dyqane .Ka certifikat pronesie te rregullet .CMIMI 38000 EURO,ose 430 euro m2 .Te hapur per alternative pagese (cedim kredie etj )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim