Montarbo LPS 12 3 sistemsh te amplifikuar

Shitet nga: Klaudio 23 Nën 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Elbasan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
400 W. RMS ne gjendje shum te mir....Ose nderrohen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim