3000 kenge dasmash per dj te pregatitura

Shitet nga: Bardhi 29 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shiten 3121 kenge popullore per dasma, Live , harem jugu veriu tallava vallzim greke, romune arabe te gjith llojet e muzikave qe duhen per nje dasem shqipetare te ndara ne menyren me te mire te sleketuara nbaze te qyetetit te cilit jeni ndasem e te selektuara dhe per vallen e nuses apo krushqeve me pak fjale nese merni kete dosje ne kompjuterin tuaj ju neser mund te behni dj pa as nje lloj mungese qofshin tek vallet me te vjetra apo me te reja,,,
per me shum informacion kontakotni ne numrin e telefonit 00355697849037 ose E-mail bardhiplaku@gmail.com
ose ne facebook www.facebook.com/bplaku
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim