Super smart watch

Shitet nga: rimi 28 Qer 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ore e menqur (smart watch)Motorola per shkak mos perdorimi,punon me ANDROID dhe IOS
Ora eshte thuajse e paperdorur fare,pastaj ta shikoni eshte pa lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim