Kondizioner fujitsu inverter 9-12-18-24 btu

Shitet nga: Xhani 01 Nën 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

460 EUR   1 150 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kondizioner te markave me te mira ne treg..., Fujitsu,mitsubishi midea etjjjj
cmime konkurese ne treg...
Www.electronica.gr cmime i keni te gjitha ne kete web....fujistu inverter 09btu++ 460euro, 12 btu 530 euro...e me rradhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim