Stufe kaldaje me pelet

Shitet nga: Eno 08 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 890 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Stufe kaldaje me pelet vetem pak dit e perdorur. Shitet bashke me aksesoret dhe 5 radiator per ngrohjen e gjithe shtepise. Shume ekonomike dhe shume e paster ne perdorim.
Per me shume info:
http://www.fuoconaturale.it/172/stufa-policombustibile-coccinella-14-kw
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim