Kond fujitsu inverter 9-12-18-24btu A+++

Shitet nga: Xhani Dje 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

479 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fujitsu
kondizioner te markave me te mira ne treg..., Fujitsu,mitsubishi midea etjjjj
cmime konkurese ne treg...
Www.electronica.gr ...fujistu inverter 09btu + 479€, 12 btu 529...18 btu 929€, 24btu 1079€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim