Kond. fujitsu inverter 9-12-18-24btu A++/+++

Shitet nga: Xhani 18 Pri 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kondizioner te markave me te mira ne treg..., Fujitsu,mitsubishi midea etjjjj
cmime konkurese ne treg...
Www.electronica.gr ...fujistu inverter 09btu + 480euro, 12 btu 520 euro...18 btu 930euro, 24btu 1030euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim