Nikon D200 (Vetem Trupi) Karikues + Bateri + Cante

Shitet nga: albert 04 Jan 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Fotoaparate
Nikon D200 (Vetem Trupi) Karikues + Bateri + Cante

Shitet per arsye mos perdorimi dhe eshte ne gjendje shume te mire pune dhe fizike.
Kontakt me mesazhe dhe viber :0682275331
Cmimi eshte fiks ,nuk ka cmim tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim