Laptop Dell mini 910

Shitet nga: dell 26 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK   14 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Dell mini netbook
laptop i vogel dhe shume i praktik
# ekran 7 inch (sa nje tablet)
# sistem Windows 7 me programet kryesore, office, opera, antivirus ( mund te instalohen sipas perdorimit)
# 32 gb hard disk ssd (C:20gb / D: 10gb)
# 1 gb RAM
# Wifi, Bluetooth, 3G ( internet vetem me karte vodafon)
# porta USB, internet, multimedia card, vga
# Shume i pertatshem per Skype ose per studente.
>>>>>>>I GATSHEM PER CDO PROVE>>>>>

Faleminderit

***** Bateria nuk mban, duhet mbajtur gjithmone ne prize *****


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim