Paisje te ndryshme

Shitet nga: Igli Dje 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK   800 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
..zgara 150 milek fertes patatesh 150milek .. Te dyja paisjet 250milek rrumbullak. dhe jane shum te mirmbajtura..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim