Magazin me qera ne Elbasan

Shitet nga: igli 22 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR   850 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Depo
jepet me qera ose shitet ose nderrohet nje magazin 350 m2+4.9 m e larte+350 m2+3.5 m i lat kati i dyte,ka dhe nje objekt tjeter 36 m2 me hipotek te rregullt+ka dhe 1200 m2 perpara objektit e pershtacme per cfar do lloj biznesi e pershtacme dhe per mini fabrik.uje drrita 24ore me kontrrate elektrrike 3 fazore.cmimi i arzyeshem.me hipotek te rregullt.me certifikat pronsie.adrresa 50m larg markates se re ne kusarth pa vajtur te kryqezimi i fabrikes se cementos.cmimi i shitjes 330 000 euro.kurse cmimi. nerrimitshkon ne 400 000 euro.flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim