PASTROJME PUSE ME TEKNOLOGJI TE KOHES

Shitet nga: pastrime pusesh 12 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Pastrojme puse uji nga papasterti dhe llum . Pastrimi behet me pompe zhytese , nxirret I gjithe uji pusit .
Cmimet variojne nga 7000-12000 leke per pus
Per kontakt
0697754040.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim