Shale Kali (stil kauboj)

Shitet nga: Dorian 22 Krr 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Elbasan
Shala eshte 100% lekur e paster,sic e shikoni dhe ne foto eshte e mirmbajtur dhe i ka te gjitha paimet.
Mund te nderohet me nje Mëz Pele te jete i bukur...kuptohet nese do biem dakort!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim