Okazion Magazin me qera

Shitet nga: igli 13 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR   850 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Depo
jepet nje magazin 350 m2 + 4.9 metrra e larte + 400 m2 + 3.5 metrra i lat kati i dyte,ka dhe nje objekt tjeter 36 m2 me hipotek te rregullt + ka dhe 1300 m2 perpara objektit e pershtacme per cfar do lloj biznesi.e pershtacme dhe per fabrik.uje drrita 24 ore me kontrrate elektrrike 3 fazore.cmimi i arzyeshem.me hipotek te rregullt.me certifikat pronsie.adrresa 50m larg markates se re ne kusarth pa vajtur te kryqezimi i fabrikes se cementos. ose konvertohet me nddonje makin luksoze .qeraja. ju mirpresim .flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim