opel astra benzin +gaz sekuencial

Shitet nga: flori 24 Nën 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 320 EUR   2 800 EUR

Komuna: Elbasan
shes opel astra 1.6 benzin+gaz me portobagazh impjanti auto gaz italia 2014
opsionet:
5 DYER
KONDICIONER
KASETAFON ME CD
MARSHI:MANUAL
TIMON:HIDRAULIK cmim ipa diskutushem
MBYLLJE QENDRORE ME PULT DHE ALARM impjanti i gazit i 2014 sekuencial ne koke te pistonit
DRITA XERON
NGJYRA VISHNJE makina nuk perdoret se kam tjeter
LETRAT MBAROJN NE 5,3,2017
2 XHAMAT E PARA ELEKTRIK
ME ARIBEG
motorr ecotek viti 1996
targa te reja AA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim