VW Golf 4 -99

Shitet nga: golf 14 Jan 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Elbasan
shes golf 4 dy dyer 1.9 nafte tdi me i te kuqe viti i prodhimit dhjetor 1999 , xhamin para e ka te krisur drita neon 100w siguracion dhe kualidim te paguara deri ne 26.11.2015 ne gjendje shum te mire cmimi 2500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim