Opel Zafira 1.9 cdti -06

Shitet nga: opel 22 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shitet opel zafira B 6+1viti 2005/2006.154369KM ORIGJINALE TE GJITHA SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA GOMINA TE SAPO NDERRUARA. goma50%
turbina eshtven e re .seti i kamjes esht ven i ri disk specidisk volant te reja bashke mepompen e alkolitne kamje.. makina eshte ne gjendje super te mire dhe ka hapsir te bollshme per cdo lloj aktiviteti.. cmimi 6200euro pak i diskutushem flm .. cel069 54 32 850..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim