Mercedes 250 dizel -98

Shitet nga: aleksander 02 Shk 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes benz 250 E 1998, makina e mbajtur dhe ne gjendje shume te mire, avangarde, disqe alumini, klima, sediljet lekure, 6 airbag.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim