Mercedes Benz S 320 Cdi -07

Shitet nga: autoOK 14 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Elbasan
S 320 cdi full osion lok S500 makina disponon te dy celsat perkates me dogan te paguar ndezje me buton ngrohje ftohje sendilesh para dhe mbas sensore parkimi timon druri disqe 19 .ne gjendje shum te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim