BMW X5 3.0d mundesi nderrimi

Shitet nga: lenci Dje 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 EUR   10 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Full option bmw x5 3.0 2993 kubik ne leje te qarkullimit nk preket nga taksat e luksit dokumenta te paguara deri ne 1 shtator 2017 sapo i esht ber sevis komplet - goma te reja- vaj filtra te motorrit dhe te kamjos orgjinale te bmw -usb - navigator - sensor parkimi para mbrapa - pasqyrat me palosje - - sendiljet elektrike etj.
makina esht ne gjendje super mund ta kontrrolloni ku te doni
Cmimi 9500 euro
Mundesi nderrimi me makin 2005 e lart bmw mercedes audi range rover golf pranoj edhe benzine cel 066 66 66 681 - viber - whatsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim