BMW X5 3.0d -05 mundesi nderrimi

Shitet nga: lenci Dje 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Full option bmw x5 3.0 2993 kubik ne leje te qarkullimit nk preket nga taksat e luksit dokumenta te paguara per nje vit deri ne 1 shtator 2017 sapo i esht ber sevis komplet - goma te reja- vaj filtra te motorrit dhe te kamjos orgjinale te bmw - ferrotat para mbrapa - tgjitha pulexhat perpara dhe rripin - guzhinjet monco - gjithashtu dhe sensori i timonit esht ven i ri 200euro me garanci
usb - navigator - sensor parkimi para mbrapa - pasqyrat me palosje - - sendiljet elektrike etj.
nuk ka nevoj per asnje sherbim makina esht ne gjendje super mund ta kontrrolloni ku te doni
Cmimi 9900 euro
Mundesi nderrimi me makin 2005 e lart bmw mercedes audi porsche golf 6 cel 066 66 66 681 - viber - whatsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim