Furgon Mallrash 609D

Shitet nga: Hysni 02 Shk 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 000 LEK

Komuna: Elbasan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Furgoni qe kur ka ardhur nga jashte eshte perdorur pak kjo sepse punon vetem ne pun sezonale (3muaj ne vit). Eshte i mbajtur mire, brenda eshte i veshur me shkume dhe llamarine per te ruajtur goditjet, dokumentat i ka te prera deri ne tetor 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim