Kamioncine Fiat Ducato 2.8 idtd

Shitet nga: zhani 12 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Elbasan
kamioncine dopiokabine me 4 dyer,6+1 vende,karoceria duralumin spontat e te bukura,veteshkarkuese ne tre ane,tek gome,jane vene te reja amortizatoret e kokat e zbares,arxhon 7l per 100km.sediljet te reja shume e paster dhe e bukur .makina nuk punohet .ka trnsportuar mobilje.letrat per nje vit te prera.nderohet me makine te vogel familjare 6+1 vende.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim