Kamioncine Fiat Ducato 2.8 idtd

Shitet nga: zhani 06 Dhj 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Elbasan
kamioncine dopiokabine ,veteshkarkuese,4 dyer,6+1vende,letrat per nje vit te prera,makina nuk punohet,gjendja teknike e garantuar,7L per 100km,tek gome,pamja e bukur e paster per merak.shitet dhe me nderim me makine 6+1 vende por dhe lek kompesim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim