Kamioncine Fiat Ducato 2.8 idtd

Shitet nga: zhani 02 Dhj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Elbasan
kamioncina veteshkarkuese ka letrat per nje vit te prera.makina shitet dhe me nderim e konvertim me makine 6 vendeshe+lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim