Kamioncine Fiat Ducato 2.8 idtd

Shitet nga: zhani 28 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Elbasan
kamioncine dopiokabine,4 dyer me 6+1vende,tek gome,veteshkarkuese,letrat te prera per nje vit,makina nuk punohet,eshte e bukur shume e mbajtur,..makinen pranoj dhe me marveshie nderimi me makine 6 vendeshe.e kompesim ne lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim