Kamioncine Fiat Ducato 2.8 idt

Shitet nga: zhani 16 Dhj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Elbasan
kamioncine dopiokabine,6+1vende,me 4 dyer,tek gome,konsumi 7 l per 100 km,amortizator e koka zbare te reja,veteshkarkuese,shume e paster,e bukur,nuk punohet,letrat per nje vit te prera.e shes dhe me nderim me makine 6+1 vende,wolzvagen,opel,ford..dhe lek kompesim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim