Fiat Ducato 2.8 Td

Shitet nga: zhani 11 Dhj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Elbasan
kamioncine dopiokabine 6+1 me 4 dyer,tek gome.veteshkarkuese,e paster e bukur,arxhon 7l per100km.letrat per nje vit te prera.e nderoj me makine te vogel 6+1 vende dhe lek kompesim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim