Daf XF viti 2007 Euro 5

Shitet nga: Klajdi 08 Dhj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Elbasan
Daf XF viti 2007 kamio automatike . Kamioni ne gjendje te shkelqyer EURO 5 me dogane te paguar. Kamioni ne gjendje te shkelqyer me 385.000 km . Kamioni i ardhur nga Belgjika . Gati per targa . Koka ka dhe tralerin te vitit 2004 me dogane dhe me cmim 6.000 euro . Traleri eshte me mushama pa asnje carje dhe pa asnje problem dhe me goma te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim