OKAZION Troje sip.3000 m2 Ndrrim i mundshem

Shitet nga: Albani 18 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Toke truall 3000 metra 150 metra NGA Autostrada Durres Tirane km 1.
50 m nga rruga kryesore perballe call center 8 mila.
Ka rruge 4 metra .
Zona kadastrale 8517 me hipoteke te rregullt
Toka eshte ne pozicon shum te mire per biznes dhe ndertim.

Mundesi nderrimi makine apartament

Eshte fare afer Portit te Durresit dhe ka rruge komunikuese me Unazen e re dhe Autostraden.
Me hipoteke..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim