Vile 3kateshe 200m 600m truall total

Shitet nga: €ndri 10 Krr 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

349 999 EUR

Komuna: Durrës
VILE 3KATESHE. 600M2 TRUALL, 200M2 NDERTIM. KATI I PARE ESHTE OBIEKT PUNE- FURRE BUKE ME DRU, 2 KATE PER BANIM. 3DHOMA KORIDOR GIZHINE DHE BALLKON RETH SHTEPISE PER CDO KAT. RRUGE E ASFALTUAR DHE E NDRICUAR. PARKIM PER 5-6 MAKINA, LULISHTE DHE PEME, VILA NDODHET NE DURRES, DHE ESHTE OBIEKT I RI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim