Simmons SD5K Electronic Drum Kit

Shitet nga: Juan Rodrigo 27 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
All product are original brand new directly from the company

get back to us our email for more information


Contact us on Email:: musicalinstrument@hotmail.com

Contact us on Skype::MusicalInstrument55
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim