Gjerdane me gure shume e vjeter dhe e rralle

Shitet nga: beqir mehmeti 08 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Gjerdan me gura te cmuar i vjeter i viteve 1900-01 me serme i punuar me profesinalizem dhe artistik,me kane afruar vlera te ndryshme por sme kane pelqy ofertat,,eshte e dhuruar nga mamaja e gjyshes, mund te jete edhe me e vjeter se aqev vite te shkruara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim