Ekspres dhe mullinj

Shitet nga: gesti 04 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten eksprese 2 gr dhe 3 gr te revizionuar dhe te pa revizionuar...mulli monofaze te kolauduar mazzer.fiorenzato f5.obel.makaf.anfim.produktore akulli ne gjendje pune.per mallin mbajm garanci per sa i perket gjendjes teknike.Ofrojm dhe asistenc teknike per expreset tuaj...ne cdo ore te dites.kundrejt marrveshjes.flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim