Dyqan prej 54m2 ne Durres

Shitet nga: Ftatmiri 15 Nën 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 54 m2 perbri pallatit sportit ,perballe TiranaBank.Cmimi 2500 euro m2.Dyqani eshte aktiv prej 5 vjetesh.Dyqani shitet edhe me aktivitet.Aktiviteti eshte Internet dhe telefonata brenda dhe jashte shtetit.Jane ne pune 14 kompjutera dhe 6 kabina telefoni.Cmimi ndryshon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim