Renault Clio -04..... flm merjep.al.. u shit mak..

Shitet nga: urim 06 Tet 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
Reanult clio viti 2004 me. motor.1.5.. nafte shume ne gjendje te mire gjeneriike dhe motorike me. abs..ajrbag. me 146000km oridjinale.. nuk ka zhurme motori fare.?? ???.. me kondicioner ne gjendje perfekte full opsion e sapoardhur nga italia qe ka hyre ne shqiperi me dogane cmimi i arsyeshem cmimi..2000 ero i pa diskutuar te interesuarit ta kontaktajne ne nr tel.....0695555270......e-mail ...urim.taci@icloud.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim